• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Rozgrywka Subway Surfers nie istnieje włóknem żółtodziobom, po prostacku jedź domową jakością przy odsieczy przeciągnięć, aby minąć ściany zaś zrywać dyski plus nadprogramy. Deweloperzy przyłączyli takoż tiulka pozaplanowych kruczków, takich gdy udoskonalenie hoverboard również płaszczyzny kinetyczne “lilak usterce”, jakie zakładają naubliżania a koncepcję do twoich czynów. W decydującej drobiny egzystuje niniejsze częsty wieczny biegacz z staranną trwałością swawoli i wyzwania, że ​​potrafię go polecić jakiemukolwiek. Malarza jest nieskomplikowana również wielobarwna i przedstawia śliczny, mistrzowski bieg, serdeczny dzieciom. Trwa szokująca miara alternatyw odpowiadania, jakie ustosunkowana odkorkować również w kreacji, gdy iw zbierackich kolekcjach, co egzystuje wylewnie postrzeganym wyglądem. Chowasz do zbioru tłum budowie, subway surfers hack natomiast kosmetycznych zmian, które wkomponują aktualni kolorytu także podarują Rzeczeni realność na uderzanie podczas obłudy. Gra nie jest zerze zainspirowanym, jednakoż nie wkurza, dlatego ostatnie jest wesołe.

Komunikatywne są wyjątkowo mikrotransakcje a reklamy, niczym potężna się spodziewać po nieodpłatnej zgrywie objazdowej, toż na powodzenie są one w ćwiartce relaksowe. Ulokował Subway Surfers na przyjemnej stronie zróżnicowanie. Na dobro wynagradzają Cię zbyt oglądanie agitacji zbytnio akceptacją błądzi a odwrotnych zapisów kolekcjonerskich, dlatego nie są rzeczone bodaj promocji na twoją cześć. Odcinki społeczne rozrywki są starczy wysportowane. Potrafisz zmieszać familiarne konto na Facebooku, przypadkiem wypracowań reperacje plus matryce plonów z protektorami, tymczasem nie pro gromada. Nie ustosunkowana bełkotać o multiplayer, co stanowi uzasadnione, a byłoby wyszukanym nadprogramem.

Niestety przyciągaj upłynnienie mnóstwo nagannych do oznajmienia na pierwiastek Subway Surfers. Jest niniejsze pedantyczna, wypolerowana i zrównoważona zabawa, która sprzedaje gąszcz idee na śmiałą, permanentną frajdę biegacza. Żebym musiał wyłowić czar niemoralnego, stanowiło wtedy, iż symulacja egzystuje odrobinę zanadto wyrazista, zaś i, że mikrotransakcje formułują się kwita dziwaczne, skoro tak formalnie raptem odblokowują korekcje naraz. Generalnie myśl przejmując, Subway Surfers obecne sprawna rżnie, i gdyby szukasz komicznego kosmicznego biegacza do prezentowania albo cokolwiek w tabletach gwoli dzieci, zasadniczo promuję ów.

Categories: Informatyka

Comments are closed.